Valerie Zwikker kwam in 1995 bij toeval als runner achter de schermen bij de televisie. Daarna deed ze productie bij diverse programma’s zoals ‘La La La Live’, ‘Veronica Goes’, ‘Sex voor de Buch’, ‘Telekids’ en ‘Boobytrap’. Tegenwoordig wordt Valerie ook veel gevraagd voor de presentatie van bedrijfsevenementen.
Valerie Zwikker boeken voor een evenement
Valerie Zwikker is voor verschillende soorten opdrachten te boeken. Neem contact met ons op voor meer informatie. We adviseren je graag over de mogelijkheden en de kosten.
Wie is Valerie Zwikker
In 1999 kreeg Valerie de kans van haar leven: aan de zijde van Ron Brandsteder schitterde ze wekelijks in het programma ‘De kans van je leven’. Hierin presenteerde ze de actieblokken van de Nationale Postcode Loterij. De pers omschreef haar als ‘het talent van het jaar’ en ‘de nieuwe ontdekking’. Dit betekende overigens niet het einde van haar carrière achter de schermen. Valerie deed nog steeds productie voor programma’s als ‘De kans van je leven’ en ‘Sponsorbingo’, en voor de grote shows van Endemol Duitsland.
Begin 2000 kwam Valerie Zwikker definitief voor de camera terecht toen ze de stap naar CallTV maakte. Hier presenteerde ze diverse programma’s, zoals ‘Spelevisie’, ‘NachtSuite’ en ‘Vragenvuur’.
In 2002 sierde Valerie de cover van het blad Breeze, had ze een reportage in de FHM en was ze het gezicht van sieradenmerk Sari/Giovanni. Aan het eind van het jaar werd het tijd voor een nieuwe wending in haar carrière en stopt ze met CallTV.
Sindsdien is Valerie Zwikker volop bezig met acteerworkshops, om zich naast presentatie ook te kunnen storten op haar acteertalent. Eind 2003 was Valerie een aantal weken te zien in de soapserie ‘Onderweg Naar Morgen’, in een gastrol als verpleegkundige.
Valerie Zwikker werd in 2006 het gezicht van het reisprogramma ‘De Vakantievrouw’ op de regionale televisiezender RNN7.