Lyon & Partners Group - Talent Management en Artiesten Boeken
Home » Shirma Rouse boeken

Shirma Rouse boeken

Shirma Rouse boeken voor uw evenement?
Vraag direct vrijblijvend boekingsinformatie aan voor Shirma Rouse of bel met 024-397 5174 / 020-636 1111. Boekingsinformatie aanvragen

Shirma Rouse is een zangeres uit Sint Eustatius die op 19 jarige leeftijd naar Nederland kwam. Voor haar middelbare school woonde ze ook drie jaar op Curaçao.

Shirma Rouse werd vooral bekend als achtergrondzangeres, onder andere bij Izaline Calister en Anouk. In 2010 bracht ze een cd uit met voornamelijk soul-nummers, genaamd Chocolate Coated Dreams. In 2012 kwam er een tweede cd uit, Shirma Rouse sings Aretha waarmee ze een theatertournee doet.

In 2013 ging ze met Anouk mee naar het Eurovisiesongfestival in Malmö, als haar achtergrondzangeres. Hier werd ze door The Eurovision Times uitgeroepen tot beste achtergrondzangeres. Datzelfde jaar deed Rouse mee aan The voice of Holland. Alle stoelen draaiden in haar auditie om en ze koos voor Trijntje Oosterhuis om haar coach te worden.

Bel ons direct

Over Lyon & Partners Talent Management Group

  • Lyon & Partners Group Management (agency), personal manager en agent voor artiesten en talenten
  • Meer dan 25 jaar ervaring als agentschap bij het boeken van artiesten en talenten
  • Artiestenbureau met meer dan 2.000 talenten, acteurs, presentatoren en presentatrices

Populaire artiesten

Call Now Button