Lyon & Partners Group - Talent Management en Artiesten Boeken
Home » Sebastiaan Labrie boeken

Sebastiaan Labrie boeken

Sebastiaan Labrie boeken voor uw evenement?
Vraag direct vrijblijvend boekingsinformatie aan voor Sebastiaan Labrie of bel met 024-397 5174 / 020-636 1111. Boekingsinformatie aanvragen

Sebastiaan Labrie boeken voor een evenement

Sebastiaan Labrie is voor verschillende soorten opdrachten te boeken. Neem contact met ons op voor meer informatie. We adviseren je graag over de mogelijkheden en de kosten.

Wie is Sebastiaan Labrie

Sebastiaan Labrie had al snel duidelijk dat hij Labrie zijn hart wilde volgden. Hij richtte zich voornamelijk op één specifiek doel: zoveel mogelijk levenservaring op doen. Later bleek dit de basis voor de ontwikkeling van zijn artistiek talent.

Zijn passie voor al wat met acteren te maken heeft werd eerst bijgeschaafd door de theaterwetenschappen aan de UvA. Maar Sebastiaan’s interesse lag toch meer bij de praktijk. De toneelopleiding aan de Trap en de toneelschool Amsterdam doorliep Sebastiaan dan ook met veel plezier. De laatste sloot hij op een uitzonderlijke wijze af. Zijn afstudeerjaar vond namelijk plaats in New York, waar hij aan voldoende projecten zijn medewerking verleende om in Amsterdam zijn diploma in ontvangst te kunnen nemen. Ook wist Sebastiaan in New York met succes de tweejarige camera opleiding aan de School for Film and Television af te ronden.

De drie jaar die Sebastiaan Labrie uiteindelijk in New York verbleef brachten hem precies datgene wat voor ogen had; heel veel levenservaring!

Voor Sebastiaan Labrie was dit nog niet genoeg en terug in Nederland zat hij dan ook niet stil. Hij speelde twee jaar in ‘Onderweg Naar Morgen’, presenteerde een aantal kinderprogramma’s voor de NCRV, maakte in eigen beheer diverse korte filmpjes, schreef een aantal artikelen en speelde ook in ‘Goede Tijden, Slechte Tijden’.

Deze uiteenlopende keuzes zorgden er voor dat Sebastiaan Labrie een stevige basis bezit, die hij gebruikt om zich te focussen op de minder commerciële richting. In de toekomst wil hij zich hier meer op gaan richten.

Als televisiepresentator was Sebastiaan Labrie in 2006 te zien in het programma ‘Holy Shit’ van de KRO. Daarna presenteerde hij het NCRV-kinderprogramma ‘BUYA’, samen met Jetske van den Elsen. Met Floortje Dessing en Froukje Jansen presenteerde hij het programma ‘3 op Reis’. Verder was Sebastiaan ook te zien als presentator van het programma ‘De ConsuMinderman’ en was hij kandidaat in het AVRO-programma ‘Wie is de Mol?’.

Sebastiaan Labrie boeken
Sebastiaan Labrie boeken

Bel ons direct

Over Lyon & Partners Talent Management Group

  • Lyon & Partners Group Management (agency), personal manager en agent voor artiesten en talenten
  • Meer dan 25 jaar ervaring als agentschap bij het boeken van artiesten en talenten
  • Artiestenbureau met meer dan 2.000 talenten, acteurs, presentatoren en presentatrices
Call Now Button