Rolf Sanchez werd in 2011 derde in de televisie talentenjacht X-Factor. Hetzelfde jaar verscheen zijn debuutsingle ‘Ave Maria’, een Spaanstalige cover van David Bisbal. De single ‘Vivo Hollandia’ uit 2012 is een eerbetoon aan de Nederlandse sporters op de Olympische Spelen van London.
Hits in Latijns Amerika
In 2013 vertrok Rolf Sanchez naar de Dominicaanse Republiek om zich op Spaanstalige nummers te richten. Het nummer ‘Por Si No Te Vuelvo a Ver’ bereikte in 2015 de eerste plek van de Tropical Songs hitlijst van Billboard.
Warmbloedige Latino popsongs
Rolf staat voor goed gezongen popnummers met warmbloedige Latino vibe. Met zijn mix van ballads en up-tempo nummers, in het Spaans en Engels weet hij jong en oud te raken in het hart. Rolf is een entertainer in hart en ziel en staat voor een muzikale, interactieve show.
Rolf Sanchez maakte in 2019 ook zijn debuut als filmacteur. In de film ‘Verliefd op Cuba’ was hij te zien in de rol van Carlos.
Rolf Sanchez – Más, más, más. Swingende Latin met een Nederlands tintje!