Lyon & Partners Group - Talent Management en Artiesten Boeken
Home » Karin Bloemen boeken

Karin Bloemen boeken

Karin Bloemen boeken voor uw evenement?
Vraag direct vrijblijvend boekingsinformatie aan voor Karin Bloemen of bel met 024-397 5174 / 020-636 1111. Boekingsinformatie aanvragen

Karin Bloemen boeken voor een evenement

Karin Bloemen is voor verschillende soorten opdrachten te boeken. Neem contact met ons op voor meer informatie. We adviseren je graag over de mogelijkheden en de kosten.

Wie is Karin Bloemen

Karin Bloemen is een zangeres en cabaretière die met haar opvallende verschijning, haar prachtige liedjes en bruisende optredens en theatershows al sinds 1983 de aandacht op zich weet te vestigen. Een optreden van Karin Bloemen is een unieke ervaring. Of het nu gaat om een theatershow of een concert, met haar fabuleuze stem en expressieve mimiek bespeelt ze elke zaal. Soms is Karin uitbundig en extrovert, dan weer ingetogen en gevoelig.

Nog voor Karin Bloemen haar opleiding aan de Academie voor Kleinkunst in Amsterdam in 1984 afrondt, valt ze al in de prijzen. Ze ontvangt de Pisuisseprijs, een onderscheiding voor de student met de beste theaterprestatie binnen de Academie. Deze prijs wordt na haar afstuderen al snel opgevolgd door de Pall Mall Exportprijs, een prijs met als doel de ontwikkeling van jonge artiesten te bevorderen. En dat doet Karin. Ze ontwikkelt zich als zangeres en actrice in diverse Nederlandse musicals, speelfilms, televisie- en radioprogramma’s.

Eigen theatershows

Na zes jaar is de tijd rijp voor haar eerste eigen theatershow ‘Bosje Bloemen’. Dit is de eerste show in een reeks van de twaalf succesvolle theatershows: ‘Karin in Concert’, ‘La Bloemen’, ‘Everything… La on Tour’, ‘Late Nights’, ‘Kameleon’, ‘De Diva en de Divan’, diverse Kerstshows, Karin’s 25-jarige Jubileum Show en ‘Absobloodylutely Bloemiliciously Fanf*ckintastic’. Alle shows worden uitgezonden bij de VARA en verschijnen in de jaren daarna op DVD.

In de loop van haar carrière wint Karin Bloemen een Gouden Harp, een Edison en de Annie M.G Schmidt-Prijs. In 2011 wordt Karin benoemd tot Officier in de orde van Oranje-Nassau.

Karin Bloemen boeken
Karin Bloemen boeken

Bel ons direct

Over Lyon & Partners Talent Management Group

  • Lyon & Partners Group Management (agency), personal manager en agent voor artiesten en talenten
  • Meer dan 25 jaar ervaring als agentschap bij het boeken van artiesten en talenten
  • Artiestenbureau met meer dan 2.000 talenten, acteurs, presentatoren en presentatrices
Call Now Button