Lyon & Partners Group - Talent Management en Artiesten Boeken
Home » Julia van der Toorn boeken

Julia van der Toorn boeken

Julia van der Toorn boeken voor uw evenement?
Vraag direct vrijblijvend boekingsinformatie aan voor Julia van der Toorn of bel met 024-397 5174 / 020-636 1111. Boekingsinformatie aanvragen

Van der Toorn volgt een muziekopleiding aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht en werd bekend toen ze op 17-jarige leeftijd deelnam aan het vierde seizoen van The voice of Holland van RTL 4. Zij zong tijdens de audities ‘Oops!… I Did It Again’, een cover van het nummer van Britney Spears. Daarna mocht ze nog een nummer zingen: Empire State of Mind. Ze koos als coach voor Marco Borsato.

Van der Toorn had een week na haar optreden in The voice of Holland een nummer 1-hit in de Nederlandse Single Top 100, met haar vertolking van ‘Oops!… I Did It Again’. In de Nederlandse Top 40 kwam de single binnen op nummer 26.

Bel ons direct

Over Lyon & Partners Talent Management Group

  • Lyon & Partners Group Management (agency), personal manager en agent voor artiesten en talenten
  • Meer dan 25 jaar ervaring als agentschap bij het boeken van artiesten en talenten
  • Artiestenbureau met meer dan 2.000 talenten, acteurs, presentatoren en presentatrices

Populaire artiesten

Call Now Button