John Jones boeken voor een evenement
John Jones is voor verschillende soorten opdrachten te boeken. Neem contact met ons op voor meer informatie. We adviseren je graag over de mogelijkheden en de kosten. John Jones is onder andere presentator bij diverse evenementen.
Wie is John Jones
John Jones is de zoon van cabaretière Adèle Bloemendaal en acteur Donald Jones. Afkomstig uit een echt artiestengezin kiest John uiteindelijk ook voor een toekomst in de showbiz. John volgt eerst de opleiding Radiology and Emergency Medicine in Texas in de Verenigde Staten. Daarna werkt hij enige tijd bij een helikopter reddingsdienst en bij de Amerikaanse luchtmacht. In 1985 begint hij als grondsteward bij Lufthansa op het vliegveld van San Francisco.
Comedy en acteren
In 1990 sluit John Jones zich aan bij Comedytrain. Dit combineert hij in eerste instantie met zijn werk, maar later wijdt hij zich volledig aan het acteren. In de televisieserie ‘Vrouwenvleugel’ speelt John Jones een gevangenisbewaarder. Ook is hij te zien in de televisieprogramma’s ‘Studio Nonsens’ (Veronica), ‘Weekly Jones’ (SBS6) en in diverse televisiereclames. In de laatste 3 seizoenen van ‘Ook Dat Nog’ neemt hij het op voor de consument. Maar de grootste bekendheid geniet John Jones als Jimmy in de comedy-serie ‘Sam Sam’.
Presentator en schrijver van TV-formats
In 2006 stapt John voor een aantal weken het Big Brother Hotel in om geld in te zamelen voor een goed doel. Ook is hij druk met werk achter de schermen in de vorm van het bedenken en schrijven van nieuwe TV-formats. In 2007 doet John ook mee met het succesvolle RTL programma ‘Sterren dansen op het IJs’.
Brandmeester
Naast zijn werkzaamheden voor televisie en op evenementen slaagt John Jones in 2010 voor zijn brandweeropleiding. Hij werkt onder andere bij de vrijwillige brandweer van Badhoevedorp als bevelvoerder. Bij de veiligheidsregio van Kennemerland houdt hij zich bezig met brandveiligheid en brandpreventie.