Lyon & Partners Group - Talent Management en Artiesten Boeken
Home » Gerard Dielessen boeken

Gerard Dielessen boeken

Gerard Dielessen boeken voor uw evenement?
Vraag direct vrijblijvend boekingsinformatie aan voor Gerard Dielessen of bel met 024-397 5174 / 020-636 1111. Boekingsinformatie aanvragen

Gerard Dielessen werd na een lange journalistieke carrière bij verschillende regionale en landelijke media algemeen directeur van het NOC*NSF. Vanaf 1997 was hij achtereenvolgens hoofdredacteur van NOVA, hoofdredacteur van NOS Studio Sport en van 2003 tot 2010 algemeen directeur van de NOS.

Behalve dat Gerard een gepassioneerd en actief sportliefhebber is, heeft hij jarenlang ervaring opgebouwd in de nationale en internationale (Olympische) sportwereld. Vanuit deze achtergrond beschikt Gerard over veel expertise met betrekking tot (sport-) media, communicatie, marketing, rechten, strategie, public affairs, lobby en modern leidschap.

Daarnaast beschikt Gerard Dielessen over een imposant netwerk in de sportwereld, het openbaar bestuur en de media in binnen- en buitenland. Hij is ervan overtuigd dat sport als middel veel meer moet worden ingezet voor een betere en gezonde samenleving. Of zoals hij het zelf zegt: “Het is hoogste tijd om de sport te verzilveren!”

Bel ons direct

Over Lyon & Partners Talent Management Group

  • Lyon & Partners Group Management (agency), personal manager en agent voor artiesten en talenten
  • Meer dan 25 jaar ervaring als agentschap bij het boeken van artiesten en talenten
  • Artiestenbureau met meer dan 2.000 talenten, acteurs, presentatoren en presentatrices
Call Now Button