Der Rudi boeken voor een evenement
De kosten voor een optreden van Der Rudi zijn op aanvraag. Neem contact met ons op voor meer informatie. We adviseren je graag over de mogelijkheden voor een boeking.
Wie is Der Rudi
Der Rudi komt in december 2000 voor het eerst op televisie en binnen de kortste keren is de kreet “Hééé, biertje” van schoolplein tot skipiste te horen. De verovering van Nederland door de ‘foute’ skileraar is een feit.
Olaf Malmberg, zoals Der Rudi in het echt heet, werd gecast voor de Heineken reclame. Hij dacht eigenlijk geen kans te maken, omdat er in 3 verschillende landen werd gezocht naar de ultieme foute après skileraar. Toch werd hij het en we kunnen gerust zeggen; met veel succes. De reclamespot wordt nog regelmatig gedraaid in de bus naar de wintersport oorden.
Wil je Der Rudi bij een opening of op je (bedrijfs) feest? Wij creëren een act op maat. Der Rudi is een gangmaker. Uniek als overgang van diner naar het feestgedeelte, of als comic relief bij een officiële gelegenheid.
In overleg maken we een grootse opkomst. De muziek van de Heineken spot zwelt aan, het zaallicht gaat uit, spot op de deur, en daar is hij…! Daarna is het dansen met Rudi of meezingen met een après-ski medley, en natuurlijk met Der Rudi op de foto. Ook biertjes tappen behoort tot de mogelijkheden met Rudi als VIP bartender.
De originele Der Rudi is een echte gangmaker voor uw feest en de gasten zullen dan ook snel in de stemming komen!
Reclamecampagne met een bekende persoonlijkheid
Der Rudi is natuurlijk bekend van de commercial voor Heineken. Kijk voor meer informatie over het inhuren van bekende Nederlanders voor een (reclame) campagne op onze pagina Celebrity Based Campaigning.
