Dianne en Wendy Caris boeken en informatie of contact
Organisatie & Management advies
Telefoon: 024 - 397 5174  |  020 - 636 1111
Homepage Evenementen Bookings Management
Celebrity Based Campaigning Presentatoren Entertainment nieuws The Voice Of Holland Referenties
U bent nu hier: Homepage / Dianne en Wendy Caris boeken
Informatie Twitter YouTube

Dianne en Wendy Caris

Dianne en Wendy Caris boeken | Klik hier voor uw verzoek.

Wij zullen uw bericht zorgvuldig in behandeling nemen en er zorg voor dragen dat het bij de juiste persoon terecht komt.

Ons telefoonnummer is:
024 - 397 5174 of 020 - 636 1111.
Dianne en Wendy Caris

Dianne en Wendy Caris biografie

Loading the player ...

Journalisten/Presentatrices/Verslaggevers

Dianne en Wendy groeien op in Brabant. Hun jeugd is te omschrijven met de volgende woorden: energiek, meeslepend, vrolijk, druk en enorm enthousiast. Bepakt met een flinke dosis nieuwsgierigheid doorlopen ze beiden een studie journalistiek
en wonen en werken ze overal ter wereld.

Tijdens en na deze studie reist de tweeling de wereld rond. Maar natuurlijk niet altijd samen. Zo werkt Wendy voor Max Westerman in NY, schrijft ze in Nederland voor diverse kranten
en studeert Dianne in Engeland fotografie en en schrijft ze voor verschillende mannen en vrouwenbladen. Als ze afstuderen is de lof voor beide dames groot.

Zo zeilt Dianne Europa door, vertrekt naar Afrika en werkt er als journalist voor diverse kranten en televisie. In Rwanda zet ze daarnaast een vrouwenvoetbalteam op, gaat aan de slag voor CNBC Europe in Kaapstad en samen met Wendy maakt ze een mini documentaire in Senegal. Wendy schrijft ondermeer voor een Backpackersmagazine in Australië, helpt mee aan een ECO‐toerisme project in El Salvador en maakt culturele podcasts over diverse
hoofdsteden in Europa.

Uiteindelijk belanden ze allebei in Amsterdam dat als basis voor hun televisie werkzaamheden dient.

Samen liften ze namelijk voor het tv‐programma ‘MTV The Trip’ gestaag van de Sahara naar Sint Petersburg, zonder geld, maar gewapend met twee camera’s. Daarna maakt de journalistieke tweeling samen met CCCP een eigen TV‐programma voor de RVU. Op geestige maar toch kritische wijze behandelen ze in de tv serie 'Dubbel en Dwars' diverse maatschappelijke ontwerpen. Waarom zijn we bijvoorbeeld Te Dik, Te Christelijk of Te Geil?

En dergelijke vragen stelt het duo nog steeds in medialand. Ze presenteren, schrijven, organiseren, redigeren, oreren en bedenken er vlijtig op los.

Dianne en Wendy's verrassende frisheid en eerlijkheid zorgen altijd voor leven in de brouwerij.

Dianne en Wendy Caris nieuws

Op dit moment is er geen actueel nieuws over Dianne en Wendy Caris.

Dianne en Wendy Caris tags

Dianne en Wendy Caris huren, Dianne en Wendy Caris boeken, Dianne en Wendy Caris informatie, Dianne en Wendy Caris biografie, Dianne en Wendy Caris boekingsbureau, Dianne en Wendy Caris artiestenbureau, Dianne en Wendy Caris prijzen, Dianne en Wendy Caris inhuren, Dianne en Wendy Caris offerte, Dianne en Wendy Caris bookings, Dianne en Wendy Caris boekingskantoor, Dianne en Wendy Caris boekingen.
Follow us on Twitter Follow us on Facebook Check our video's on YouTube
Copyrights © 2011 Lyon & Partners Group. Alle rechten voorbehouden - Onder voorbehoud van wijzigingen en typefouten.